ÇYDD-Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği, 10 Kasım'da ÇYDD Bütün Meydanlarda ve Ankara'da Atasını Andı
Ölümünün 76. yılında, ülkemizin dört bir yanından gelen üye, gönüllü ve gencimizle birlikte ulu önder Atatürk’ün manevi huzurunda olmanın mutluluğunu yaşadık. Atamıza, minnet ve şükranlarımızı ilettik, içinden geçtiğimiz dönemle ilgili endişelerimizi ve onun ilke ve devrimlerini korumak ve kollamak konusundaki kararlılığımızı gösterdik.
Koşullarını sonuna kadar zorlayarak 10 Kasım’da Ankara’ya gelen tüm Çağdaş Yaşamlılara ve özellikle yoğun sınav programlarına karşın bizlerle birlikte olan sevgili gençlerimize şükranlarımı ve sevgilerimi sunuyorum.
Prof. Dr. Aysel ÇELİKEL
Genel Başkan
Fotoğraf: Ayçin Bayraktaroğlu, Suzan Pektaş