ÇYDD Eskişehir Şubemizin katkılarıyla gerçekleşecek söyleşimizde, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen ile “Bir Sanatçının Gözünden Şehir Tasarımı” konusunu konuşacağız.
ÇYDD Eskişehir Şubemizin katkılarıyla gerçekleşecek söyleşimizde, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen ile “Bir Sanatçının Gözünden Şehir Tasarımı” konusunu konuşacağız.
2 Haziran Salı günü, 17:00-18:30 saatleri arasında, Çağdaş Yaşam TV YouTube kanalımızda yayınlanacak söyleşimizin açış konuşmasını ÇYDD Genel Başkanı Prof. Dr. Ayşe Yüksel moderatörlüğünü ise ÇYDD Eskişehir Şubesi Başkanı Sevgi Akmen yapacak.
Etkinliğmizi canlı olarak Çağdaş Yaşam TV youtube kanalımızdan izleyebilirsiniz.